Yeni Çıkanlar
Kitaplar
Yayına Hazırlananlar
Yazarlar & Çevirmenler
Bizden Haberler

EFSANEVİ MACERANIN TÜM BÖLÜMLERİ BU SERİDE !!!

- Star Wars: Bölüm IV Yeni Bir Umut Filminin Çizgi Romanı,

- Star Wars: Bölüm V İmparatorun Dönüşü Filmin Çizgi Romanı,

- Star Wars: Bölüm VI Jedi'nin Dönüşü Filmini Çizgi Romanı.

 

 

Satış Sözleşmesi

 • Beta Yayıncılık - İnternet Şubesi 'nden kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi veya Posta çeki ile alışveriş yapabilrsiniz. Resmi ve idari tatil günleri dahil 7 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler işlemden kaldırılır. Siparişlerin onaylanma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Posta çeki ile ödeme yaptıktan sonra, Posta çekini Koleksiyon Yayıncılık - Satış bölümüne iletişim bilgilerinizle fakslamanız (0212 513 87 05) gerekmektedir. Bunların haricindeki ödeme türleri kabul edilmemektedir.

 • Beta Yayıncılık - İnternet Şubesinden verdiğiniz tüm siparişler faturalı olarak gönderilir. Sayfada belirtilen tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmektedir ve KDV oranı kitaplarda %8, dergilerde %1 ve CD';lerde %18'dir.

 • Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Koleksiyon Yayıncılık sorumlu değildir.

 • Beta Yayıncılık sattığı ürünler için belirli kitapları stok tutmaktadır. Bazı ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Üretici firma tarafından temin süresi içinde temin edilemeyen ürün olursa size e-posta yoluyla bilgi verilir. Kredi kartı ile ödemeyi seçen alıcılardan ürünleri temin edilemeyen olursa bloke edilen tutarın blokesi iptal edilir. Havale veya Posta Çeki ile ödeme yapanlarda ise temin edilemeyen ürünün ücreti iade edilir.

 • Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Yurtiçinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca, yurtdışına ise Posta İşletmeleri aracılığıyla yapılır.

 • Paketiniz alışverişinizde size bildirilen süre içinde elinize ulaşmazsa, bilgi@betayayincilik.com' a e-posta göndererek veya (0212 511 54 32 ) numaralı telefondan bize ulaşabilisiniz. Paket teslim edildikten sonra kargo konusunda bir sorun ve pakette herhangi bir hasar olmadığı kabul edilir. Eğer teslimat sırasında paketinizin hasarlı olduğunu farkederseniz, teslimatı yapan görevliden tutanak tutmasını isteyiniz. Eğer taşıma sırasında satın aldığınız ürüne bir zarar gelmişse, bu tutanağı fakslayıp satış bölümümüze bilgi veriniz. Koleksiyon Yayıncılık hasarlı ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda size sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlayacaktır.

 • Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade nedeni belirterek iade edebilirsiniz. 

 • Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya ulaşmaktadır, sistemde kayıtlı olarak tutulmamakta ve yayınevimizde hiçbir personel tarafından görülmemektedir.

 • Yurtdışı siparişlerin ödemeleri sadece banka havalesi ya da kredi kartı ile yapılabilmektedir. Yurt dışına sadece Yurtdışı- Posta Servisi ile gönderim yapılmaktadır. Ödeme tutarı, ürünlerin toplam tutarı + ulaşım masrafı olacaktır. Yurt dışından sipariş veren müşterilerimize, bir (1) gün içinde ulaşım masrafının ne kadar olduğu ve toplam tutar kendilerine bildirilecektir. Siparişlerini kargo ile isteyenler kargo ulaşım bedelini paketi teslim aldıklarında kargo görevlisine yapacaklardır.

 • Beta Yayıncılık - İnternet Şubesi'den (www.betacocuk.com) alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.


PAKETLERİN TESLİM EDİLME ŞEKLİ - KARGO


Seçmiş olduğunuz ürünün size ulaşma süresi temin edilme süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu süre (1 ila 7) gün arasıdır.
Paketinizi teslim alırken faturanızı istemeyi unutmayınız.
Beta Yayıncılık - İnternet Şubesi'nden yapılan Yurtdışı alışverişlerde gönderiler, Yurtdışı- Posta Servisi aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu tür gönderilerde elinize ulaşma süresi farklılık göstermektedir. Paketin elinize kaç günde geleceği size ayrıca e-posta ile haber verilir. Özel olarak kargo ile isteyenler kargo ulaşım bedelini paketlerini teslim alırken ödeyeceklerdir.

Kargo bedeli iki parametre doğrultusuda hesaplanır:

 • Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı.

 • Paketinizin teslim edileceği yer.


İADE ŞARTLARI


Beta Yayıncılık - İnternet Şubesi iade işlemleri Tüketiciyi Koruma Kanunu'na göre yapılmaktadır.
Beta Yayıncılık - İnternet Şubesi'nden satılan ürünler teslim eildikten (7) gün içerisinde iade alınabilir .
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Genel şartlar:

 • Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

 • İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. (VCD & CD'ler içindir)

 • Yukarı sayılan hallerin oluşması durumunda (Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi) ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 • İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde ulaşım masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

 • İadesi yapılacak olan ürünler, Koleksiyon Yayıncılık - İnternet Şubesi'nin size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı Beta Yayıncılık-İnternet Şubesi tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

  Kitap / Dergi haricindeki ürünler :

 • Kitap / Dergi haricindeki ürünler için yukarıdaki maddelere ek olarak aşağıdaki uyarıların da dikkate alınması gereklidir:

  Dvd/Vcd/Cd :

 • Ürünün arızalı olması haricinde ambalajı açılmış ürünler hiçbir suretle iade alınmaz.

  Hasarlı ve Değişecek Ürünlerin Teslim Alınması :
  Hasarlı ve değişecek ürünler, Koleksiyon Yayıncılık - İnternet Şubesi'ne ulaştıktan sonra üç (3) işgünü içerisinde işleme alınırlar.
  İşlem sırası aşağıda belirtilmiştir.

 • İade ürünler teslim alınır, şirket kayıtlarına işlenir.

 • Ürünle ilgili hata tespit edilir.

 • Üretici firmadan gelen bilgilere göre müşteriye haber verilir. (e-posta ile)Bu işlemler, iadenin Beta Yayıncılık 'ın eline ulaştığı günden itibaren en geç 15 gün içerisinde sonuçlandırılıp, müşteriye haber verilir.


PAKETİN ULAŞTIRILMASI SIRASINDA MEYDANA GELEN SORUNLAR


Kargo ile gönderilen paketlerde ürünün zarar görmesi durumunda ürün yenisi ile değiştirilir.
Ürünün faturasını istemeyi unutmayınız.
Kargo ile gönderilen paket zarar görmüş ise şunları yapmanız gerekmektedir;

 • Zarar görmüş paketi teslim almayıp, kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

 • Kargo firması paketin içindeki ürünün zarar görmediğini iddia ediyorsa, kargo görevlisi ile beraber paketi açıp ürünün zarar görüp görmediğini kontrol edebilirsiniz.

 • Paketin açıldıktan sonra ürünün zarar görmüş olduğunu görürseniz yine orada kargo görevlisine tutanak tutturabilirsiniz.

 • Paket teslim edilmişse paketin size sağlam bir şekilde ulaştırıldığı kabul edilir.

 • Paket ile ilgili olarak herhangi bir tutanak tutturduysanız, tutanağı bir kopyasını Beta Yayıncılık'a faks çekiniz (0212 513 87 05). Beta Yayıncılık paket ile ilgili size yardımcı olacaktır.
  Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda (0212 511 54 32) numaralı telefon ya da bilgi@betayayincilik.com 'a adresinden bize ulaşabilirsiniz!
  ÖNEMLİ : Bizimle irtibata geçerken sipariş numaranızı bildirmeyi unutmayınız.


SATIŞ İPTALİ


Satış iptali için (0212 511 54 32) numaralı telefon ya da bilgi@betayayincilik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!
ÖNEMLİ : Bizimle irtibata geçerken sipariş numaranızı bildirmeyi unutmayınız.