Yeni Çıkanlar
Kitaplar
Yayına Hazırlananlar
Yazarlar & Çevirmenler
Bizden Haberler

EFSANEVİ MACERANIN TÜM BÖLÜMLERİ BU SERİDE !!!

- Star Wars: Bölüm IV Yeni Bir Umut Filminin Çizgi Romanı,

- Star Wars: Bölüm V İmparatorun Dönüşü Filmin Çizgi Romanı,

- Star Wars: Bölüm VI Jedi'nin Dönüşü Filmini Çizgi Romanı.

 

 

<< National Geographic Kids Kitapları kategorisine geri dön

Yılanlar

7,95 TL

1888 yılından beri keşif, araştırma ve yardım çalışmaları konusunda alanının en tanınan ismi olan ve bilim dünyasına pek çok keşif kazandıran National Geographic’in, çocuklar için özel olarak yarattığı National Geographic Kids kitapları artık Türkiye’de. Bilimsel merakın küçük yaşlarda geliştirilmesinin öneminin bilincinde olan National Geographic, hayvanlar, ulaşım araçları, coğrafya, iklim, uzay, dünyamız ve genel kültür gibi pek çok konuda, çocukların ilgisini çeken ve onların bilimsel konulara olan katılımını arttıran yayınlar sunmaktadır.

Koleksiyon Yayınları’nın sunduğu National Geographic Kids Okuma Serisi, farklı seviyeleri ile değişik yaş gruplarına hitap eden bilimsel okuma kitapları sunmaktadır.

Dört kitaptan oluşan üçüncü seviye kitapları kapsamlı içeriği ve ileri seviye kelime bilgisi ile çocukların öğrenimlerini destekler ve okuma serisinin her kitabında olduğu gibi, sonunda çocukların katılımını sağlayan kompozisyon ve boşluk doldurma gibi değişik bölümler bulunur. Çocukların aktif katılımı ile konuya olan hakimiyetlerini arttıran bu kitaplar sunum hazırlamak için de idealdir. 

Yazar : Melissa Stewart
Çevirmen : Sima Ö.
ISBN : 978-605-242-117-8
Sayfa Sayısı : 32
Kağıt Bilgisi : Mat Kuşe Kâğıt
Basım Yılı : 2018
Baskı No : 1
Ebat : 15 x 23 cm
Cilt Tipi : Amerikan Cilt